Jump to content

  CS:GO MOD Serveris

  Sukurtas CSGO MOD serveris, [REWARDS/KLANAI/QUESTAI] Serverio ip : cs.emptyc.lt:27015

  Ieškomi Prižiurėojai

  Ieškomi serverio aktyvus prižiurėtojai kurie butu aktyvus ir juos prižiurėtu

 • Skelbimai

  • Mantis

   CSGO modas veikia!   2018.05.19

   Sveiki, pradėkite žaisti csgo mode IP: cs.emptyc.lt:27015

Audinkė iš Batonkės

Nariai
 • Turinio skaičius

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neturi reputacijos
 1. Šėtonė i priž

  1. Pointas: Kam žmogui apsimesti kita lytimi? Tai labai keista. 2.Pointas: Kadangi aš mergina tai žinok aš nenorėčiau kad mane vadintu vaikinu tai irgi keista tad nesuprantu pointo kam keisti lyti? :D:D
 2. Siulau

  Pritariu Teisingai pasakyta ! +Repas
 3. Prabalsuokite ir laimėkite skiną.

  Done Nick : Šėtonė
 4. Gytis CC pildo į prižiūrėtojo pareigas

  Kaip ir prieš nelabai matytas serveryje. Gal paskui ir už bet db prieš.
 5. Klanas Sultan

  Atnaujinimas: Šėtonė (Owner) (Co-Owner) Ieškomas
 6. Šėtonė i priž

  Bėje acc visi mano draugo Audinės jis quitina cs tad viska man atidavė tad negalvokit kad aš audinė nedraugaukit kurie ji pažino Vardas (Tikras): Vilija Slapyvardis žaidime: Šėtonė Amžius (N16 rekmenduojama): 19 Kiek maždaug laiko galėtumėt skirti prižiūrėti serverius?: Darbo dienomis apie 4H Savaitgaliais 6-7H Kodėl būtent emptyc.lt?: Tiesiog Geras Serviukas man labai patyko gera kompanija ne taip kaip mokykloj buvo Kaip įsivaizduoji prižiūrėtojo darba? (bent pora sakinių): Sėrverio saugojimas (Baninti Čyterius/Reklamuotojus ir kitus pažeidžiančius taisykles/ Mūtinti nuo 1Meto iki 15Metu./ Ir taip toliau Kontaktai (skype būtu geriausiai ) : SteamID http://steamcommunity.com/id/Setoniuke/home
 7. Klanas Sultan

  Nariai: Audinė iš Batonkės(Owner / Steam) Šėtonė (Co-Owner / Steam) Taisyklės 1.Būti Mandagiam. 2.Neižeidinėti kitų. 3.Nereklamuoti kitų klan (Forume kitų forumų) 4.Turėti bent 10 metų. 5.Būti steam nonam bus daroma išeitis 6.Neprašyti mod , Administracijos clane. ANKETA 1.Jūsu nick žaidyme: 2.Kiek jūms metų?: 3.Steam/Non?: 4.Jei steam SteamID: 5.Kiek laiko žaidžaite Cs 1.6 , EmptyC Projekte?: 6.Ar ęsate naudoje Palengvinančias programas? Ir ar dar nadojate?:
 8. Pasiūlymas.

  Consoles Komandą.u https://www.google.lt/search?q=CS+1.6Colored+smokes&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjqnOjxluDaAhVKlSwKHXS3CO8Q_AUICigB&biw=1366&bih=662#imgrc=qa-b8Re-7yHLwM: Na čia tikrai Intresting dalykas (Aš šiaip pats čia surašiau tik Kommands Youtube video ir Screenshotai (Nuotraukos iš ggl)kito žmogaus o taip čia surašiau savo noru :))
 9. -iwnl-

  1. Nick žaidime:Audinė iš Batonkės2. Steam link:http://steamcommunity.com/id/Stopke/home3 Jūsų amžius:15
 10. Bulka prisistato.

  Jūsų nick'as projekte:Audinė iš Batonkės Jūsų amžius: 15 Jūsų hobiai:Kaše,Cs`as,Boksas. Jūsų charakterio bruožai:Normalus esu Normaliem. Kuriame mieste gyvenate:Panevežyje. Kuo užsiimate gyvenimu:Boksu. Kiek laiko žaidžiate Counter - Strike 1.6:8Metai Kaip radote mūsų projekta:Visi kito projėkto žmonės suėjo tad ir aš pasižiurėjau ir pasidarė labai įdomu. Jūsų nuotrauka:I Perfer Not Srr.
 11. RadoN

  • Slapyvardis žaidime:ッAudinė iš Batonkėsッ • Amžius:15 • Steam nuoroda:http://steamcommunity.com/id/Stopke/home • Taiklumas 0/10 skalėje:Kartais 7kartais 9 • Counter-Strike 1.6 patirtis:8,5 metai. • Ar turite mikrafoną?Srriukas bet ne. • Kodėl norite būtent į šį klaną?Nes senai klane nebebūnu. • Prisistatymas:Esu Emilis Draugiškas mėgstu žaistį EmptyC serveryje viskas :D.
×